Logowanie:

login: 
hasło: 

Pomoc


- Czy korzystanie z Katalogu jest bezpłatne?

Korzystanie z Katalogu przez użytkowników jest bezpłatne, dodanie wpisu przez firmę jest płatne zgodnie z obowiązującym cennikiem.


- Jak to działa? Jak mogę dodać swoją firmę do Katalogu?

- zarejestruj firmę - rejestracja. Prosimy pamiętać o podaniu podczas rejestracji prawidłowego i aktualnego adresu email. Login i hasło muszą składać się z minimum 5 znaków.

- zaloguj się do panelu administracyjnego używając podanego podczas rejestracji loginu oraz hasła wypełniając formularz logowania w prawym górnym rogu lub w zakładce dodaj firmę.

- po zalogowaniu się możesz dodać swoją firmę do Katalogu wybierając dla niej odpowiednią Kategorię i Podkategorię. Listę dostępnych Kategorii i Podkategorii można sprawdzić klikając na katalog firm.

- po dodaniu firmy do Katalogu można zobaczyć w panelu administracyjnym jej wpis w Katalogu, zmienić lub dodać nowe dane bądź zdjęcia. Można również sprawdzić, czy firma jest wyświetlana w Katalogu oraz do kiedy opłacony został abonament.


- Jakie korzyści niesie za sobą dodanie firmy do Katalogu?

Wpis firmy w Katalogu umożliwi dotracie do nowych klientów. Katalog stworzony został z myślą o zebraniu wszystkich lokalnych firm w jedneym miejscu tak, aby każda korzystająca z niego osoba znalazła na miejscu tę firmę, której szuka. Dzięki moderacji dane w Katalogu są aktualne i rzetelne. Dodatkowo posiadanie wpisu i linku do swojej strony w naszym Katalogu poprawia pozycję strony w wyszukiwarce Google.


- Do ilu kategorii można dodać firmę?

Aby uniknąć powtarzania się firm w wielu kategoriach, firmę można dodać do dwóch kategorii, które są głównym profilem jej działalności. Pełną ofertę produktów i usług oferowanych przez firmę zamieszcza się w opisie firmy.


- Zarejestrowałem się i dodałem firmę do Katalogu, ale nie wyświetla się ona w wybranej kategorii, dlaczego?

Najprawdopodobniej nie został jeszcze opłacony abonament zgodnie z obowiązującym cennikiem. Jeśli abonament został już opłacony, a wpis firmy nadal nie wyświetla się w Katalogu, skontaktuj się z nami - kontakt.


- Nie mogę zarejestrować się w Katalogu, pojawia się informacja: Błąd! W bazie istnieje użytkownik o tym samym loginie lub adresie email.

Należy użyć innego loginu w celu rejestracji. Login i hasło musi zawierać minimum 5 znaków. Jeśli podejrzewasz, że ktoś zarejestrował się w Katalogu używając Twojego adresu email, skontaktuj się z nami - kontakt.


- Chcę zmienić dane firmy i adres email podany podczas rejestracji, jak to zrobić?

Po zalogowaniu się do Panelu Administracyjnego swojej firmy można zmienić wszystkie dane, które były podane podczas rejestracji. Aby zmienić kategorie i podkategorie, do której dodana została firma lub adres mailowy, który został użyty do rejestracji firmy, niezbędny jest kontakt z Biurem Obsługi Klienta Katalogu Rydultowy.com.pl.


Ostatnio dodane firmy:


Elzet s.c. B. i K. Skowronek
Pszowska 494
44-370 Pszów

tel.: 324558648
Usługi BHP i P.poż. Ryszard Tkocz
Kwiatowa 31a
44-310 Radlin

tel.: 32 4549154
Meble "Zygmunt"
Gajowa 47a
44-280 Rydułtowy

tel.: 32 4579 213
WAKO
Piławska 8/20
50-538 Wrocław

tel.: 71 73 28 710
Pol-Media Patryk Procek
ul. Raciborska 457
44-280 Rydułtowy

tel.: 505186868
Copyright © 2010-2019 Pol-Media